برگزاری پویش‌های «نسل حسینی و نذر سلامت» در ماه صفر

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس همزمان با ایام ماه صفر پویش‌های «نسل حسینی» و «نذر سلامت» توسط اداره‌کل تبلیغات استان تهران راه‌اندازی شد.

شعار محوری سازمان تبلیغات اسلامی در محرم و صفر امسال توجه و تمرکز بر موضوع فرزندآوری و افزایش جمعیت و تربیت نسل حسینی برای انقلاب اسلامی بود که در همین راستا پویش «نسل حسینی» به همت اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران با هدف حمایت از مادران و نوزادان نیازمند مناطق محروم راه‌اندازی شد.

در این پویش خیرین و عموم مردم می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۹۹۴۰۳۰ از طریق خطوط همراه اول و ایرانسل کمک‌های خود را به این امر خداپسندانه اختصاص دهند.

در این پویش از محل کمک‌های مردمی لوازم و اقلام مورد نیازمند مادران و نوزادان نیازمند مناطق محروم و کمتر برخوردار تهیه و در قالب بسته‌های حمایتی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

پویش نسل حسینی  که تا پایان ماه صفر ادامه دارد، در امتداد پویش «عیدی به عشق مولا» است که در دهه ولایت از سوی این اداره‌کل اجرا شد.

به گزارش فارس با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در مناطق مختلف کشور به ویژه در استان تهران، اداره‌کل تبلیغات تهران همچون سال گذشته اقدام به برگزاری پویش سراسری نذر سلامت با هدف تجمیع نذورات عموم مردم و جایگزینی نذورات غذایی با اقلام بهداشتی از قبیل ماسک، مواد ضدعفونی محیط، دستکش یکبار مصرف و محلول های ضدعفونی کرده است.

در این پویش بانیان و خیرین می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۱۲۸۴۰۳۰ در این نذر هدفمند و خداپسندانه مشارکت و در تأمین اقلام مورد نیاز هیأ‌ت‌ها شرکت کنند.

در ماه محرم امسال با همکاری خیرین و هیئات مذهبی در سطح استان تهران ۴۸۰ هزار عدد ماسک، ۱۵ هزار لیتر مواد ضدعفونی، ۳۸۶ هزار جفت دستکش یکبار مصرف و بیش از ۲۲۰ هزار عدد کیسه نایلونی مصرف در بین عزاداران حسینی توزیع شد.

 

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

۲۲۰ اثر جدید پژوهشی، اسنادی و کتاب گویای دفاع مقدس رونمایی شد

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس،‌ در چهل و یکمین سالگرد گرامیداشت هفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *