انتصاب جوانان در بخش‌های میان دولت می‌تواند مشکلات را سریع‌تر رفع کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، روح‌الله متفکر آزاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه 21 شهریور) جلسه علنی مجلس در تذکری شفاهی اظهار داشت: از آیت‌الله رئیسی برای انتخاب وزرای جوان در کابینه و توجه ویژه به گام دوم انقلاب تشکر می‌کنم. 

وی افزود: با توجه به مشکلاتی که در بخش میانی وزارتخانه‌ها وجود دارد و توصیه مقام معظم رهبری برای استفاده  از ظرفیت جوانان از رئیس‌جمهور می‌خواهم از جوانان برای رفع مشکلات کشور بیشتر استفاده کند.

وی تصریح کرد: از رئیس جمهور می‌خواهم استانداری ویژه با اختیاراتی ویژه برای توسعه کشور و توسعه آذربایجان شرقی انتخاب کند چرا که این استان محل اتصال اقتصادی ایران به قفقاز محسوب می‌شود. 

متفکر آزاد گفت: تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با مشکلات مالکیت و پنجره نقل و انتقال و بدهی 380 میلیاردی مواجه است که وزیر ورزش و جوانان بایستی در این زمینه ورود کرده و عدالت ورزشی را برقرار کند. 

وی در پایان گفت: عزل و نصب‌ها پیش از استقرار کامل دولت باید مورد توجه قرار گیرد و از رئیس‌جمهور می‌خواهم که تا از عزل و نصب‌ها و تقسیمات کشوری قبل از استقرار کامل دولت اجتناب شود.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.