اخطار و پلمب پلیس امنیت برای۳۶ واحدصنفی متخلف/ تذکر لسانی به ۱۷۰۰ شهروند بی‌‌ماسک

سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و بازدید از 1585 واحد صنفی در سطح شهر تهران خبر داد.

سرهنگ مرادی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در یک طرح مشترک با پایگاه های ده گانه این پلیس از واحد های صنفی در سطح شهر تهران بازدید کردند.

وی افزود: در این طرح مأموران از یک هزار و 585 واحد صنفی بازدید کرده که به 28متصدی متخلف واحدهای صنفی اخطار کتبی داده و با هماهنگی با مقام قضایی 8 واحدصنفی را که بدون توجه به پروتکل های بهداشتی سلامت شهروندان را به خطر انداخته بودند، پلمب کردند.

وی با بیان اینکه در این طرح به 1710شهروند از کسانی که بدون ماسک در این واحد های صنفی حضور داشته تذکر لسانی استفاده از ماسک ارائه شد از شهروندان درخواست کرد تا در صورت مشاهده واحدهای صنفی متخلف که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند موارد را از طریق سامانه 110 با پلیس درمیان بگذارند.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.