آزمونی جدید برای جردن باروز/غول آمریکایی به دنبال طلا در وزنی بالاتر

به گزارش خبرگزاری فارس، جردن باروز پس از شکست در مسابقه انتخابی کشتی آزاد آمریکا برای حضور در المپیک توکیو، شانس کسب دومین مدال طلا را از دست داد. شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند این کشتی‌گیر مدعی با این شکست از دنیای قهرمانی خداحافظی کند اما با توجه به برگزاری مسابقات جهانی کشتی آزاد و فرنگی در نروژ، زمزمه‌های حضور باروز در این مسابقات به گوش رسید.

تا پیش از این باروز یک دهه در مسابقات مختلف و همینطور المپیک در وزن ۷۴ کیلو رقابت کرده بود اما او در مسابقه انتخابی برای حضور در المپیک توکیو مقابل کایل داک مغلوب شد و از المپیک بازماند. داک با کسب مدال برنز بازیهای المپیک توکیو نماینده وزن ۷۴ کیلوگرم آمریکا در مسابقات جهانی نروژ خواهد بود.

این اتفاق باعث شد تا باروز تنها یک گزینه داشته باشد؛ اگر او می‌خواست یک طلای دیگر در جهان به دست آورد، باید از ۷۴ کیلوگرم به وزنی بالاتر یعنی ۷۹ کیلوگرم می‌رفت.

این بدون شک یکی از بزرگترین آزمون‌های باروز در دوران حرفه‌ای او خواهد بود و این تنها تورنمنتی است که او را به نروژ می رساند تا با بقیه بهترین‌های جهان روبرو شود. باروز این هفته در مسابقه انتخابی برای حضور در تیم ملی آمریکا به عنوان سید یک ۷۴ کیلوگرم شرکت می‌کند.

رزومه باورنکردنی او شامل طلای المپیک، ۴ طلای جهانی و ۳ مدال برنز جهان است. او همچنین ۴ قهرمانی پان‌امریکن را نیز در کارنامه دارد.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

هفته اول لیگ برتر| فولاد و پرسپولیس ؛ سوپرجام غیر رسمی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، آخرین مسابقه از هفته اول لیگ برتر فوتبال ساعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *