۹۰ درصد از سربازان پلیس پایتخت واکسن زدند/ اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در‌مأموریت‌ها

 کوروش پدیدار معاون بهداری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون کرونا در پلیس پایتخت گفت: تا کنون به بیش از 90 درصد کارکنان وظیفه پلیس پایتخت واکسن کرونا تزریق شده است.

معاون بهداری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه پلیس، همواره به عنوان یکی از مراجع رسیدگی به جرائم به صورت 24 ساعته در حال فعالیت و خدمات رسانی به شهروندان واجرای ماموریت محوله است، اظهار داشت: با توجه به حساسیت و اهمیت واکسیناسیون کارکنان نیروی انتظامی برای جلوگیری از ابتلاء آنان به ویروس کرونا واکسیناسیون پرسنل در دستور کار بهداری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه سربازان از جمله کادر فعال ، جوان و پویا در پلیس هستند و در ماموریت های مختلف خضوری فعال دارند، افزود: تاکنون 90 درصد کارکنان وظیفه شاغل در کلانتری‌ها، پاسگاه‌ها و پایگاههای پلیس های تخصصی واکسینه شده‌اند. 

معاون بهداری فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: پروتکل های بهداشتی در ماموریت های مختلف پلیسهای تخصصی با هماهنگی ستاد مقابله با ویروس کرونا بصورت دقیق اجرا می شود.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

تخلفات «حوزه ایمنی» وسایل نقلیه زیر ذره‌بین پلیس/ کدام خودروها جریمه می‌شوند؟

سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *