۳ بازیکن کلیدی پدیده به تمرینات بازگشتند

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد بعد از اینکه نماینده مشهد در لیگ برتر دچار چالش‌های مدیریتی شد، برخی بازیکنان این تیم به اشکال مختلف ساز جدایی سر دادند، چندین نفر از آن‌ها به دنبال رضایتنامه بودند و چندین نفر نیز زودتر از موعد خود را سرباز کردند تا بتوانند از پدیده جدا شوند.

با مشخص شدن وضعیت مدیریتی و کادرفنی این تیم، مهاجری در اولین گام از مدیران تیمش خواست زمینه بازگشت بازیکنانی که به عنوان سرباز راهی فجر سپاسی شدند را فراهم کنند و معمایی وعده داده ۲ بازیکن رفته به تیم شیرازی را بازخواهد گرداند. به این ترتیب قرار شد عرفان معصومی و امید منصوری به زودی از تیم شیرازی جدا شده و به مشهد برگردند.

در کنار آن‌ها سه بازیکن دیگر یعنی حسین مهربان، صادق صادقی و امیرحسین کریمی که از بازیکنان تاثیرگذار فصل گذشته بودند نیز طی مذاکره با مهاجری قرار شد به تمرینات این تیم برگردند و قید رضایتنامه و دفترچه سربازی را بزنند.

به این ترتیب محمدرضا مهاجری توانست در اولین گام مانع رفتن بازیکنان کلیدی تیمش شود، گرچه قبل از آمدن او و کادر فنی‌اش علی نعمتی و امین قاسمی‌نژاد راهی پرسپولیس و استقلال شده بودند.

با بازگشت این بازیکنان و جذب مهره‌هایی چون سعید جلالی‌راد و میلاد کمندانی فعالیت جدی تیم مشهدی در نقل و انتقالات آغاز شده است.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۶منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.