کشتی آزاد جام مدوید| آزادکاران ایران به یک نقره و برنز دست یافتند

به گزارش خبرگزاری فارس، دراین مسابقات پنج وزن نخست 4 نماینده کشورمان حضور داشتند که پیمان نعمتی و کیان محمودجانلو در وزن 65 کیلوگرم به ترتیب به مدال های نقره و برنز رسیدند. مهدی ویسی در وزن 57 کیلوگرم و محسن کوچ نژاد در وزن 74 کیلوگرم نیز پنجم شدند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 57 کیلوگرم مهدی ویسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در حالی که 1 بر صفر مقابل مسلم سعداله یف از روسیه پیش بود مقابل این حریف ضربه شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار مقابل گوگا ژیگوا از گرجستان با نتیجه 6 بر 1 مغلوب و پنجم شد.

در وزن 65 کیلوگرم کیان محمود جان لو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 6 بر 6 از سد ایوریکو جولاکیدزه از گرجستان گذشت. پیمان نعمتی دیگر نماینده کشورمان در این وزن، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل مصطفی احمداف از تاجیکستان با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی دست یافت.

دو نماینده کشورمان در دیدار نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که نعمتی با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. نعمتی در دیدار فینال مقابل رمضان فرضعلیف از روسیه با نتیجه 8 بر 8 مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

محمودجانلو نیز با شکست مقابل نعمتی راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه 3 بر صفر از سد مصطفی احمداف از تاجیکستان گذشت و سوم شد.

در وزن 74 کیلوگرم محسن کوچ نژاد در دور نخست با نتیجه 11 بر 2 مغلوب عظمت نوریکایو از بلاروس شد و با توجه به  حضور این کشتی گیر در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با توجه به حاضر نشدن حریف بلاروسی پیروز دیدار شانس مجدد شد و به دیدار رده بندی راه یافت. کوچ نژاد در این دیدار مقابل دیمیتری جیووی از گرجستان با نتیجه 7 بر 5 مغلوب و پنجم شد.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

ماجرای مربیگری پیرلو در بارسلونا چیست؟

به گزارش خبرگزاری فارس، بارسلونا این روزها در دوران پسا مسی با هدایت رونالد کومان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *