والیبال قهرمانی آسیا| گلایه مدافع تیم ملی از میزبانی ژاپنی‌ها/ مجرد: شرایط مشکل شده است

به گزارش خبرگزاری فارس، علی‌اصغر مجرد درباره شرایط تیم ملی در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: تیم خوبی داریم که تمرینات سختی را پشت‌سر گذاشته است. من همیشه از بازی در کنار بزرگان تیم از جمله معروف و موسوی لذت می‌برم، اما نبود این بزرگان باعث شده نوبت به جوانان برسد که برای کشور و پرچم ایران تلاش کنند.

ملی‌پوش والیبال با ارزیابی دیدارهای ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، افزود: بازی‌های دشواری پیش رو داریم. تیم‌های ژاپن، چین، کره جنوبی و استرالیا تیم‌های قدرتمند و سرسختی هستند که ممکن است تیم ایران را با چالش روبرو کنند. شرایطی گذرانده‌ایم که انگیزه دوچندانی برای سکو داریم تا دل مردم را شاد کنیم.

مجرد با ضعیف خواندن شرایط میزبانی اضافه کرد: معطلی 5 ساعته در فرودگاه و پایین بودن امکانات هتل و غذای بی کیفیت، شرایط را برای تیم‌ ایران مشکل کرده است. از ژاپن انتظار چنین میزبانی نداشتیم. البته شرایط برای همه یکسان است و باید با آن کنار بیاییم.

تیم ملی والیبال ایران در گروه B رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است و ملی‌پوشان کشورمان فردا (یکشنبه) در نخستین مسابقه خود در مرحله مقدماتی به مصاف هنگ‌کنگ می‌روند.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.