والیبال قهرمانی آسیا| تغییر شرایط میزبانی پس از اعتراض ایران/ استقرار نماینده ژاپن در هتل تیم‌ها

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بیست‌ویکمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 21 تا 28 شهریورماه به میزبانی ژاپن در شهر چیبا برگزار خواهد شد. ژاپن کشور منظمی است و تجربه خوبی هم در برگزاری رویدادهای ورزشی بزرگ از جمله المپیک و پارالمپیک در شرایط کرونایی دارد.

میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی آسیا با توجه به تعداد شرکت‌کنندگان در مقایسه با المپیک و پارالمپیک خیلی هم سخت نیست، اما در هتل محل استقرار تیم ها دسترسی ها بسیار کم بوده و به خاطر حباب هم اجازه خروج به هیچکدام از اعضای تیم ها داده نشد.

ضمن این‌که امکان ارتباط با مسئولان برگزاری به دلیل عدم حضور نماینده فدراسیون ملی ژاپن نیز اعضای تیم های حاضر را کمی اذیت می کرد. در پی این اتفاقات مسئولان تیم ایران و چند کشور دیگر مراتب اعتراض خود را به برگزار کنندگان اعلام کردند.

پس این اعتراض ها و از شب گذشته نماینده فدراسیون ملی ژاپن در هتل مستقر شد که دغدغه‌های تیم‌ها به وی انتقال داده شود و بعد از آن کیفیت غذا افزایش پیدا کرده و سالن تمرین تیم ایران نیز تغییر کند. هرچند تیم‌ها به دلیل شرایط کرونا چند روز زودتر وارد ژاپن شده‌اند، اما این بدان معنا نیست که تا روز مسابقات نباید خدماتی به آنها ارائه شود.

تیم ملی والیبال ایران در گروه B رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است. ملی‌پوشان کشورمان فردا (یکشنبه) در نخستین مسابقه خود به مصاف هنگ‌کنگ می‌روند.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.