آخرین خبرها

قاپ‌زنی در محله‌های‌ خلوت/ کشف ۲۰ فقره سرقت تلفن همراه

سرهنگ کارآگاه کیانوش رستمی رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت در گفتگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از دستگیری و انهدام باند 2نفره سرقت تلفن همراه به شیوه قاپ زنی و کشف 20فقره سرقت خبر داد.

 سرهنگ کارآگاه رستمی در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: با توجه به افزایش وقوع سرقت قاپ زنی و گوشی تلفن همراه در مناطق غرب و جنوب غرب تهران، مراتب بصورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت و با تشکیل قرارگاه فرعی سرقت و فعال کردن پرسنل گشت آشکار با تلاش مستمر کارآگاهان و بهره گیری از شیوه های نوین و علمی کشف جرم نهایتاً سوم شهریور ماه 2 متهم به نام های خسرو و دستگیر شدند.

وی تصریح کرد: در ابتدا متهمان در بازجویی انجام شده منکر ارتکاب سرقت شده لیکن پس از بازجویی و ارائه مستندات ناچارا لب به اعتراف گشوده و به ارتکاب بیش از 20 فقره سرقت گوشی تلفن همراه اعتراف و اظهار داشتند که گوشی ها را پس از سرقت در حوالی خیابان شوش به دستفروشان می فروختند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی گفت: پس از بررسی و حسب اعتراف متهمان ، محل‌های سرقت و مالباختگان مرتبط شناسایی و تعداد 18 نفر از شکات نامبردگان را به عنوان سارقان خود شناسایی کردند.

کارآگاه رستمی با بیان اینکه متهمان با پرسه زنی در محل‌های خلوت سوژه مورد نظر را شناسایی و در فرصتی مناسب گوشی همراه مالباختگان را قاپیده و بلافاصله از محل متواری می شدند، خاطرنشان کرد: هر 2 سارق پس از تکمیل تحقیقات و اعتراف صریح به بزه انتسابی با قرارهای مجرمیت روانه زندان شدند.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

افزایش ۵۰ درصدی دستگیری سارقان/ وقوع سرقت ۱۰ درصد کاهش یافت

سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *