عطایی: چندبار مجبور به خوردن ساندوویچ شدیم /مشکل اصلی ما در ژاپن کیفیت و کمیت غذا است

به گزارش خبرگزاری فارس،  بهروز عطایی درباره آخرین وضعیت ملی پوشان در فاصله یک روز مانده به آغاز مسابقات قهرمانی مردان آسیا در ژاپن، گفت: خوشبختانه بازیکنان در شرایط روحی خوبی قرار دارند. در تلاشیم آمادگی تیم را در جریان مسابقات حفظ کنیم. مصدوم جدی نداریم، اما تعدادی از بازیکنان مصدومیت های جزیی دارند که بخشی از ورزش حرفه‌ای است. تا کنون 4 جلسه تمرین بدنسازی و توپی داشتیم و در مجموع وضعیت قابل قبولی در تیم حاکم است.

عطایی شرایط میزبانی ژاپن را بسیار ضعیف توصیف کرد و اظهار داشت: در حال حاضر مشکل اصلی ما میزبانی و کیفیت و کمیت غذا است. در تورنمنت‌های بزرگ غذا یکی از فاکتورهای مهم محسوب می‌شود. برای مثال امروز تنها به 6 بازیکن غذا رسیده است و مجبور شدیم برای چندمین بار ساندوویچ بخوریم. متاسفانه گوش شنوایی هم وجود ندارد؛ البته باید بگویم این مسائل تمرکز و هدف ما را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. تیم ایران هدف مشخصی دارد که بدون توجه به حواشی برای رسیدن به آن تلاش می‌کند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به بازی ایران و هنگ کنگ که فردا یکشنبه برگزار می‌شود، تصریح کرد: هنگ کنگ تیم مطرحی در آسیا نیست اما به دلیل شرایط کرونایی و نبود بازی تدارکاتی ما هم شناخت کافی از این تیم نداریم. سعی می‌کنیم در جریان مسابقات اطلاعات بیشتری از تیم‌ها کسب کنیم تا بر اساس شیوه بازی آن‌ها، مسابقه را مدیریت کنیم.

وی تاکید کرد: بازیکنانم با انگیزه مضاعف به دنبال ارائه نمایشی از والیبال هستند که هم خودشان راضی باشند و هم به واسطه آن دل مردم ایران را شاد کنند.

تیم ملی والیبال ایران در گروه B رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است. ملی‌پوشان کشورمان فردا (یکشنبه) در نخستین مسابقه خود به مصاف هنگ‌کنگ می‌روند.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.