آخرین خبرها

رئیس هیات مدیره ذوب‌آهن:به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند/تارتار: هیچ دغدغه‌ای نداریم

به گزارش خبرگزاری فارس، مرتضی یزدخواستی عضو هیات مدیره شرکت سهامی ذوب آهن و رئیس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان به همراه علی احسانی معاون فنی ورزشی باشگاه در تمرین عصر روز شنبه تیم فوتبال این باشگاه حضور یافت و ضمن گفتگو با مهدی تارتار سرمربی و محمود یزدخواستی سرپرست تیم در جریان روند تمرینات و برنامه های آینده قرارگرفت.

در ابتدای این دیدار که با حضور کادرفنی و بازیکنان تیم صورت پذیرفت محمود یزدخواستی ضمن عرض خوش آمد به مرتضی یزدخواستی و معرفی وی، گزیده‌ای از فعالیت‌های صورت گرفته توسط هیات مدیره شرکت و باشگاه ذوب‌آهن برای روند رو به رشد تیم فوتبال را ارائه کرد.

سپس رئیس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: ما همه دور هم جمع شده‌ایم تا امسال بتوانیم در کنار یکدیگر سال پربار و خوبی را برای ذوب‌آهن رقم بزنیم. تقریباً دور جدیدی از فعالیت‌های باشگاه شروع شده، از تغییرات در هیات مدیره تا تغییرات در تیم، همه دنبال آن هستیم که ذوب‌آهن جدید و نوینی را رونمایی کنیم. از همه  مربیان، اعضای کادرفنی، بازیکنان و عوامل پشتیبانی تیم درخواست می‌کنم که همگام با باشگاه و تیم برای بالا بردن نام و مکتب ذوب‌آهن تلاش کنند تا بتوانیم آن را به روزهای خوب و خوش برگردانیم.

وی افزود: ذوب‌آهن با قدمتی بیش از ۵۰سال، باشگاهی است که باید برای آن در خور نام و شانش جنگید. ما همه باید موفقیت باشگاه را موفقیت خود بدانیم. تلاش باشگاه‌ در همه رشته‌های مختلف ورزشی، ارائه یک مجموعه موفق حرفه‌ای برای جامعه و عموم مردم و هواداران است. امیدوارم با تلاش همه شما باشگاه ذوب‌آهن به جایگاه واقعی خود بازگردد.

یزخواستی تصریح کرد: کار ما تلاش برای برقراری نظم و انضباط کاری و رسیدن به نتیجه مطلوب است. انتخاب مهدی تارتار که انضباط سرلوحه کارش بوده و هست ما را مطمئن می‌کند که در تیم نظم و انضباط مدنظر برقرار خواهد بود. هیات مدیره، مدیرعامل، معاونین، مدیران و همه عوامل باشگاه نیز تلاش خواهند کرد که در باشگاه ذوب‌آهن نظم لازم برقرار و نتیجه مطلوب در همه رشته‌ها حاصل گردد تا از حواشی دور باشیم. تغییرات متعددی در تیم ذوب‌آهن اعمال شده تا بتوانیم به اهداف مورد نظر برسیم. از جمله این تغییرات معرفی سرپرست جدید تیم محمود یزدخواستی است که با سوابق خوب ورزشی و آموزشی یکی از پیشکسوتان جامعه ورزش ایران است. مطمئنیم با تجربیات او می‌توانیم به تیم کمک کنیم.

عضو هیات مدیره شرکت ذوب آهن اصفهان افزود: مورد بعدی حمایت همه جانبه هیات مدیره باشگاه از همه تیم‌ها از جمله تیم فوتبال است که ما سعی می‌کنیم این حمایت به شکل مناسب انجام پذیرد. حضور افراد علاقه مند و پیگیر در هیات مدیره باشگاه و یک نفر از هیات مدیره شرکت سهامی ذوب آهن در هیات مدیره نشان از نگاه ویژه هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی ذوب آهن به  ورزش و تیم‌های مختلف از جمله فوتبال است. امیدوارم بتوانیم نتیجه مطلوب را فراهم و به تعهدات خود درقبال کلیه تیم‌ها در موقع مقرر عمل کنیم.

یزدخواستی با اشاره اهداف مورد نظر گفت: برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید سه هدف را دنبال کنیم. ۱-انجام تعهدات قراردادی مدنظر باشگاه و تیم‌ها و حمایت باشگاه از ورزش به عنوان یک صنعت و برندینگ. ۲-ایجاد شخصیت تیمی و فردی بر اساس شخصیت اجتماعی و حرفه‌ای. ۳-مسابقات که باید علاوه بر حفظ روحیه جوانمردی در سطح عالی، نتیجه‌گرایی هم مدنظر قرار گیرد. به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند و ما امیدواریم ذوب‌آهن که تیمی معروف به اخلاق و جوانمردی است بتواند نتایج خوبی را هم در فصل جدید کسب و بتواند دل هواداران ذوب‌آهن، پرسنل شرکت و مردم اصفهان را شاد کند و شرایط نسبت به گذشته بسیار متفاوت باشد. فضای بسیار خوبی در تیم‌ها و باشگاه ایجاد شده، به آن به عنوان یک فرصت و یک تعهد نگاه کنید. همه منسجم و متحد تلاش کنید تا در پایان نیم فصل نتایج خوبی داشته باشیم و با آسودگی خاطر بتوانیم وارد نیم‌فصل دوم شویم.

در ادامه این دیدار نیز مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اظهار داشت: با آمدن شما انرژی مضاعفی گرفتیم. هیچ دغدغه‌ای نداریم. همه تمرکز ما روی مسائل فنی تیم است و از حمایت شرکت سهامی ذوب آهن و باشگاه تشکر می‌کنیم. حمایت شما ،کار ما را سنگین‌تر کرده و قول می‌دهیم هرچه بتوانیم برای موفقیت تیم ذوب‌آهن  تلاش کنیم تا پایان شیرینی را برای همه مردم اصفهان، هواداران و پرسنل شرکت سهامی ذوب آهن رقم بزنیم. حتی اگر این راه بسیار سخت و دشوار باشد.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

اقبالی: در این دربی یک موقعیت هم ندیدیم/ استقلال بازیکن طراح ندارد

مسعود اقبالی در گفت‌وگو خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص دیدار پرسپولیس و استقلال اظهار داشت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *