جنجال فدراسیون برزیل پایان یافت / ستاره‌ها قادر به بازی در لیگ برتر

به گزارش خبرگزاری فارس، چهارشنبه شب فدارسیون فوتبال برزیل به فیفا نامه‌ای زد تا بتواند بازیکنان غایب در روزهای فیفادی را جریمه کند. این موضوع در هفته گذشته جنجال زیادی به پا کرد و حتی باعث شد تا دیدار آرژانتین و برزیل در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 نیز لغو گردد.(در اینجا بخوانید)

فدراسیون فوتبال برزیل از فیفا خواست تا بازیکنان برزیلی لیگ برتر انگلیس که به این کشور برای مسابقات ملی سفر نکردند را محروم کند. این اقدام باعث شد تا فدراسیون‌های فوتبال پاراگوئه و شیلی نیز چنین درخواستی کنند و بخواهند که بازیکنان ملی پوش آنها نیز یک جلسه محروم شوند.

این اتفاق جنجالی زیادی به پا کرد و باعث شد تا نظرهای متفاوتی در فضای مجازی به راه بیفتد. با این حال امروز (شنبه) فدراسیون فوتبال برزیل رضایت داده تا بازیکنان ملی پوش در باشگاه‌هایشان بازی کنند. سایت گل نوشت که 5 روز محرومیت بازیکنان آمریکای جنوبی در لیگ برتر انگلیس نیز بخشیده شده و این بازیکنان می‌توانند در مسابقات امروز لیگ برتر انگلیس نیز تیم‌هایشان را همراهی کنند.

این موضوع به شدت به نفع لیورپولی‌ها پیش از آغاز لیگ قهرمانان اروپاست زیرا بازیکنان برزیلی تاثیرگذاری بیشتری در تیم لیورپول نسبت به سایرین دارند. 

اسامی بازیکنان به شرح زیر است:

آلیسون بکر، فیرمینو، فابینیو از لیورپول

ادرسون –گابریل ژسوس از منچسترسیتی

فرد از منچستریونایتد

تیاگو سیلوا از چلسی

رافینیا از لیدزیونایتد

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.