برنامه بارسلونا در پنجره زمستانی؛ کومان باز هم به دنبال یک مهاجم!

به گزارش خبرگزاری فارس، پنجره نقل و انتقالاتی بارسلونا در تابستان 2021 به پایان رسید و این باشگاه یکی از ضعیف ترین دوران خود را به ثبت رساند. لاپورتا به دلیل مسائل مالی مجبور به فروش مسی شد و به بازگشت تحقیرآمیز گریزمان به اتلتیکومادرید رضایت داد. او «امرسون رویال» را خرید ولی پس از 27 روز به باشگاه تاتنهام فروخت تا نشان دهد چقدر اوضاع مالی در نیوکمپ وحشتناک است.

این تیم در تابستان انتقال‌های رایگان به ثبت رساند و باعث شد تا ممفیس از لیون و اریک گارسیا و سرخیو آگوئرو از منچسترسیتی به این تیم بپیوندند. البته برای ثبت آنها نیز به مشکل مالی برخورد و اینجا بازیکنانی چون پیکه، آلبا و بوسکتس به داد بارسا رسیدند و با کاهش دستمزد خود باعث شدند تا بارسلونا خریدهای مجانی خود را بتواند ثبت کند. 

بارسلونا در این پنجره بازیکنانی چون جونیور فیرپو، الیاکس موریبا، امرسون، آلنیا، آکیمه، تودیبو کونار دلا فونته و مسی و گریزمان را از دست داد و تنها 4 بازیکن به خدمت گرفت. این تیم در لحظه پایانی «لوک دی یونگ» را از سویا قرض گرفت تا بیش از هر جایی برای خط تهاجمی بازیکن به خدمت گیرد. 

نکته جالب در تیم بارسلونا تعدد فراوان مهاجمان در این تیم است. کومان اکنون بازیکنانی مثل مارتین بریت ویت، دی یونگ، فاتی، دمبله، آگوئرو و ممفیس را در اختیار دارد ولی می‌خواهد برای یک مهاجم و یا وینگر چپ تلاش کند.

*برنامه بارسا در زمستان؛ 70 میلیون برای «دنی اولمو»

رسانه‌های اروپایی، باشگاه بارسلونا شدیدا به دنبال «دنی اولمو» است و می‌خواهد ستاره آکادمی خود و بازیکنان کنونی باشگاه لایپزیک را خریداری کند.

دومنش، خبرنگار اسپانیایی مدعی شد که در پنجره زمستانی باشگاه بارسلونا برای خرید اولمو اقدام خواهد کرد و می‌خواهد برای او نزدیک به 70 میلیون یورو پول خرج کند.


ترکیب اصلی اسپانیا مقابل ایتالیا در نیمه نهایی یورو 2020 ؛ دنی اولمو در ترکیب اصلی (ردیف پایین، سومین بازی از سمت چپ)

آنها مدعی هستند که با بازگشت طرفداران به ورزشگاه‌ها، بارسلونا می‌تواند بخشی از بدهی‌های خود را صاف کند و بتواند پولی برای خرید بازیکن بدست آورد.

اولمو یکی از مهاجمان اصلی تیم ملی اسپانیا در یورو 2020 بود که نمایش خوبی نیز از خود به ثبت رساند. باید دید آیا بارسلونا قادر به خرید این مهاجم 22 ساله است و می‌تواند او را به نیوکمپ بازگرداند یا خیر. موضوع دیگر تکلیف این تعداد مهاجم در باشگاه بارسلونا است و مشخص نیست که چرا این تیم انقدر مهاجم در ترکیب دارد.


دنی اولمو در لاماسیا ؛ نکته جالب حضور کارلس آلنیا در کنار اولمو است، بازیکنی که این تابستان به تیمی دیگر فروخته شد

 

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.