سرلک: دوست دارم جانشین حسن رحیمی شوم/همه وزن کم‌کردن‌ها برای رفتن به المپیک است

علیرضا سرلک در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت تمریناتش برای حضور در مسابقات جهانی نروژ، اظهارداشت: یک مرحله از اردو به پایان رسیده و دور جدید در حال برگزاری است. وضعیت خوبی دارم، کادر فنی نیز حریفان را آنالیز کرده و قرار است بگویند با حریفان مختلف چگونه باید کشتی بگیرم.

ملی‌پوش کشورمان در وزن ۵۷ کیلوگرم، خاطرنشان کرد: سبک وزن کشتی‌گیران خوبی دارد، من در مسابقات قهرمانی آسیا در فینال به راوی کومار باختم چون فکر می‌کنم در آن مسابقات هنوز به آن باور لازم نرسیده بودم. در صورتی که امسال با او روبه‌رو شوم تلاش می‌کنم با تاکتیک مربیان حریفان را شکست دهم.

دارنده مدال نقره آسیا در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه در این وزن رضا اطری در المپیک شرکت کرده و نتیجه خوبی نگرفته بود، حالا نگاه‌ها به شماست تا در مسابقات جهانی جبران کنید، یادآور شد: فکر می‌کنم رضا اطری کشتی‌گیر خوبی است اما او با اینکه زحمت زیادی برای المپیک کشید اما به خودباوری نرسیده بود. تلاش من این است که بتوانم جانشین حسن رحیمی در این وزن باشم.

سرلک در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اینکه تلاش می تواند در المپیک ۲۰۲۴ پاریس شرکت کند، گفت: یکی از اهداف من، همه وزن‌کم‌کردن‌ها و زجر کشیدن‌ها این است که بتوانم در المپیک شرکت کنم. با توجه به اینکه سبک وزن سخت است اما از نظر شرایط بدنی و کم کردن وزن مشکلی ندارم چون و وزن عادی من ۶۰ کیلوگرم است.

ملی‌پوش کشتی آزاد کشورمان گفت: با توجه به وضعیتی که کشتی دارد همه از آن انتظار مدال دارند. در هر شهر و استانی که باشی همه توقع مدال دارند، امیدوارم که بتوانم در مسابقات جهانی و کسب مدال همه را خوشحال کنم.

وی درباره حضورش در لیگ، عنوان کرد: مشخص نیست شنیدم ۶ – ۷ اسپانسر خوب اعلام آمادگی کرده‌اند اما فعلا با من تماسی نداشتند. بعد از مسابقات جهانی تصمیم می‌گیرم که چه کاری انجام دهم.

انتهای پیام/منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.