مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ: همه باشگاه‌ها موظفند ۲ ورزشگاه برای بازی‌های خود معرفی کنند

به گزارش خبرگزاری فارس، سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در گفت و گویی اظهار داشت: در استان مازندران هستیم و از چند ورزشگاه بازدید کردیم. تا جایی که توانستیم کمک کردیم تا رقابت‌های خوبی را برای فصل آتی داشته باشیم. حرکات اولیه برای جمع آوری چمن‌های مصنوعی ورزشگاه وطنی قائمشهر به کمک اداره کل و هیات فوتبال استان  انجام شده است. امیدوارم پیمانکاری که دیروز انتخاب شد، برنامه زمان بندی خود را ارائه دهد تا فوتبالیست‌ها و طرفداران تیم نساجی میزبان بازی‌هایشان در شهر خود باشند. 

وی افزود: طی مکاتباتی که با باشگاه‌ها داشتیم همه آن‌ها موظف هستند ۲ ورزشگاه را برای بازی‌های خود اعلام کنند. بنابراین در صورت آماده نشدن ورزشگاه وطنی قبل از بازی‌ها، سراغ دومین ورزشگاه معرفی شده می‌رویم. 

سهیل مهدی که با برنامه «از فوتبال چه خبر» رادیو ورزش گفت و گو می کرد، با اشاره به دستورالعمل‌های ارسالی درباره تبلیغات و رنگ لباس بازیکنان اظهار کرد: این موارد جزء ماده ۲۷ آیین نامه برگزاری مسابقات بود که ما جزئیاتی از جمله رنگ لباس ها و موارد تبلیغاتی را به باشگاه‌ها اعلام کردیم که به استاندارهای روز دنیا نزدیک است. باشگاه ها هم متقاصی تبلیغات هستند. ما این فضاها را هم در نظر گرفتیم. سعی کردیم که تیم‌ها از یک فصای مشترک استفاده کرده و هرج و مرج جانمایی مختلف از روی لباس‌ها حذف شود و پوشش یکپارچه‌تری را برای بازیکنان داشته باشیم. 

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

تقابل پرسپولیس با سپاهان در دیدار دوستانه قبل از سفر سرخپوشان به ریاض

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس قبل از اعزام به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *