«قوی‌ترین شریک جرم» با صدا به میدان آمد

به گزارش خبرگزاری فارس، کتاب گویای «قوی‌ترین شریک جرم» به نویسندگی مارین ویلمسه و ترجمه محمدعلی خرمی با صداگذاری و تدوین مینا خاندانی‌ها و صداپیشگی و روایت عباس اسعدی مقدم و مریم شاه بداغی در ۳۱۲ دقیقه تهیه‌ شده است و روی پایگاه کتاب گویای ایران صدا در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

این کتاب یکی از معدود کتاب‌هایی است که در غرب با نگاهی نسبتاً منصفانه و محققانه در خصوص جنگ ایران و عراق نوشته شده است. در این کتاب به بررسی سیاست و اقدامات آمریکا در کمک به حکومت صدام در طول جنگ ایران و عراق از نگاه یک پژوهشگر خارجی پرداخته شده است.

در واقع «مارین ویلمسه»، پس از جست‌‌وجوی بسیار، به کتابی دست یافت که درباره‌ نقش آمریکا در جنگ ایران و عراق، به‌تفصیل توضیح داده بود. او بر همین اساس کتاب «قوی‌ترین شریک جرم» را نوشت و در آن موضوعات مختلف، از جمله مداخله‌ آمریکا در منطقه، کمک‌های پنهانی به عراق و … را بررسی و تشریح کرد.

مترجم «قوی‌ترین شریک جرم»، محمدعلی خرمی، معتقد است که این کتاب یکی از معدود کتاب‌هایی است که در غرب با نگاهی نسبتاً منصفانه و محققانه درباره‌‌ جنگ ایران و عراق نوشته شده‌ است. هر چند نویسنده همه‌ وقایع و رویدادهای جنگ را تحلیل نمی‌کند، اما سیاست و عملکرد آمریکا را در این جنگ به‌ طور نسبتاً دقیق بررسی و تحولات جنگ را پیگیری می‌کند.

کتاب «قوی‌ترین شریک جرم» در سال ۱۳۹۱ توسط انتشارات مرز و بوم منتشر شده است.

برای دریافت کتاب گویای «قوی‌ترین شریک جرم» اینجا را کلیک کنید.

همچنین برای تهیه نسخه چاپی کتاب گویای «قوی‌ترین شریک جرم» اینجا را کلیک کنید.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

نخستین دیدار چهره به چهره قاضی‌زاده با خانواده شهدا و ایثارگران تهران

به گزارش خبرگزاری فارس،‌ سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *