آخرین خبرها

خودروهای فروخته شده مدل بالا «تصادفی» بودند/ کلاهبرداران دستگیرشدند

سرهنگ کارآگاه کیانوش ناصری رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از کلاهبرداری 15 میلیاردی فروش خودروهای مدل بالای تصادفی به جای خودروهای سالم در جنوب تهران خبر داد.

 سرهنگ کارآگاه ناصری در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: تیر ماه امسال 5 فقره پرونده مشابه به پایگاه پنجم پلیس آگاهی ارجاع شد که شاکیان پرونده اعلام کردند که قصد خرید خودروی کارکرده مدل بالا داشتند که با متهمان در سایت های اینترنتی آشنا شده ولی پس از معامله متوجه شدند که خودروها تصادفی بوده و کلاهبرداران خودروی تصادفی را به قیمت خودروی سالم به آنان فروخته اند. 

وی تصریح کرد: در بررسی های اولیه کارآگاهان مطلع شدند که فردی سابقه دار با همدستی3 نفر از همدستانش ضمن درج آگهی فروش خودروهای مدل بالا در سایت دیوار با خریداران در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران برای بازدید خودرو قرار گذاشته و با معرفی خود به عنوان غرفه دار میدان میوه و تره بار تهران، اعتماد خریداران را جلب و در همین لحظه سایر همدستان متهم به عنوان خریدار جدید و کارشناس وارد معامله شده و با انجام مانورهای متقلبانه، مالباختگان را به خرید خودرو ترغیب کرده و بلافاصله بدون تنظیم مبایعه نامه در دفترخانه حاضر و خودرو را به خریداران انتقال می دادند.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه پس از هماهنگی قضائی سرکرده این باند در مخفیگاهش در تهرانپارس دستگیر شد، تصریح کرد: متهم به 5 فقره کلاهبرداری با همکاری 3 همدستش معترف و سایر اعضای این باند در عملیات های جداگانه دستگیر شده و به جرائم خود اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را 15 میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، هر 4 متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شدند.

انتهای پیام/منبع

همچنین ببینید

شیوه اداره تهران نیاز به باز بینی دارد

به گزارش خبرنگار فارس، علیرضا زاکانی شهردار تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *