مجادله لفظی حسن روحانی با علی عسگری در جلسه هیات دولت درباره گاندو

حسن محمدی تحلیلگر و هادی سیاسی
حسن محمدی تحلیلگر سیاسی

مجادله لفظی حسن روحانی با علی عسگری در جلسه هیات دولت درباره گاندو

🔹چهارشنبه صبح در جلسه هیات دولت، حسن روحانی شروع به اعتراض به رئیس صدا و سیما درباره سریال گاندو۲ می‌کند که علی عسگری هم جواب تندی به او می‌دهد.

🔻طبق شنیده ها علی عسگری وقتی با اعتراض تند حسن روحانی مواجه می شود به رئیس جمهور می گوید: در آمریکا و انگلیس چنین سریال هایی که اقتدار دستگاه امنیتی را نشان می دهد زیاد تولید می شود و گاندو هم دارد این اقتدار و امنیت را که فرزندان این مردم با رشادت بوجود آوردند را به تصویر می کشد و من این حجم از ناراحتی را نمی فهمم.

🔹بحث دو طرف بالا می گیرد و با وساطت برخی اعضای دولت پایان می یابد.

🔻این چندمین مجادله لفظی علی عسگری با روحانی در دو ماه گذشته است. پیش از نوروز هم روحانی به علی عسگری اعتراض می کند چرا این همه گرانی ها را نشان می دهید و باعث نگرانی مردم می شوید، بروید انبارهای پر از کالا را نشان دهید که علی عسگری هم بلافاصله جواب می دهد: “ما به اندازه کافی نشان داده ایم کالا هست باید درد مردم را که در عدم نظارت دستگاه های اجرایی بوجود آمده نشان دهیم تا مردم بدانند ما درد و دل آنها را می گوییم، نمی توانیم فقط یک طرفه از دولت تعریف کنیم و ضعف ها را بپوشانیم.”

🔹در همین جلسه روحانی با اشاره به تحلیل های معاونت سیاسی صداوسیما درباره بایدن و یکی دانستن آن با ترامپ میگوید: معلوم نیست چه آدم های بی عقلی در صدا و سیما نشسته اند که میگویند بایدن مثل ترامپ است تا همین الان تیم بایدن از طریق چند کشور به ما پیغام داده است و مشخص است وضع با قبل فرق کرده است.

🔻علی عسگری در پاسخ به این حرف می گوید: آقای دکتر روحانی اولا خود شما هم گفتید بایدن فرقی با ترامپ ندارد بعدش هم هر وقت پیغام هایی که شفاهی به شما دادند عملیاتی شد و راستی آزمایی هم شد آن وقت ما هم در صدا و سیما می گوییم بایدن با ترامپ فرق دارد تا آن زمان موضع صدا و سیما موضع صریح رهبر انقلاب است، یعنی تحریم ها را بردارید و عملیاتی و راستی آزایی بشود بعد موضع جمهوری اسلامی نسبت به ترامپ متفاوت خواهد شد.

🔹در دو هفته اخیر هم اعضای مختلف دولت برای توقف پخش گاندو۲ تلاش کردند اما ایستادگی‌ها باعث شد ۱۴ قسمت آماده شده سریال کامل پخش شود.

# حسن محمدی کارشناس سیاسی

 

درباره‌ی حسن محمدی

کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی تحلیلگر و هادی سیاسی پیگیر روشنگری و مطالبه گری انقلابی عدم وابستگی به هیچ حزب و جریان سیاسی پیرو ولایت فقیه

همچنین ببینید

پیام رهبر انقلاب برای روز پاسدار

پیام رهبر انقلاب برای روز پاسدار: سپاه با قدرت به فعالیت‌های شایسته خود ادامه دهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *