سناریوی_مجلس_هراسی

حسن محمدی تحلیلگر و هادی سیاسی
حسن محمدی تحلیلگر سیاسی

 

سناریوی_مجلس_هراسی

ازدولت قبل به مجلس فعلی رسیده اند

 

به نظر میرسد دولتمردان محترم که در چهارساله اول سعی کردند که عموم مشکلات و دردها را با واژه #دولت_قبل توجیه کنند انگار اینبار در ماه های باقیمانده از حیات دولت تدبیر و امید، برای توجیه سوء تدبیرها و فرار از پاسخگویی بنا را بر این گذاشته اندتا با سناریوی مجلس هراسی انگشت اتهام را به سمت #مجلس_فعلی دراز کنند!

🔹سناریو از زمان تصویب طرح راهبردی مجلس آغاز شد و همچنان ادامه دارد. تا زمزمه احتمال تصویب قطعنامه در آژانس مطرح شد حسام الدین آشنا مشاور ارشد دولت با ربودن گوی سبقت از شبکه های ماهواره ای سعی میکند در توئیت های مختلف با تحریف حقیقت تحریم و بدعهدی های اروپایی را متوجه مجلس کند.

🔹سناریوی مجلس هراسی همزمان با بررسی و تصویب بودجه در مجلس شورای اسلامی با قدرت و شدت بیشتری دنبال شد. در این بازه زمانی وبگاه های رسانه ای نزدیک به دولت همسو با نطق های رئیس جمهورمحترم و نمایندگان دولت ‌تلاش کردند به گونه ای وانمود کنند که دولت برای نجات مردم مشکلات اقتصادی بودجه ای تنظیم کرده کرده است ولی متاسفانه نمایندگان با اهداف سیاسی کارشکنی میکنند.
🔹در همین راستا حتی وزیر جوان ارتباطات به دروغ خبر از گرانی اینترنت به مدد نمایندگان مجلس داد. خبری که با ضریب فراوان در شبکه های اجتماعی پخش گردید

🔹به نظر میرسد قرار است تا انتخابات حساس ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ داستان مجلس هراسی همچنان ادامه داشته باشد. امروز جناب ربیعی سخنگوی محترم دولت در توجیه صف هایی که به مدد ضعف مدیریت و نظارت دولت شکل گرفته مدعی شدند : “صف‌های روغن به‌خاطر فضاسازی‌ها در مجلس است!”
🔹 این داستان همچنان ادامه دارد!

حسن محمدی
# حسن محمدی تحلیلگر و هادی سیاسی

درباره‌ی حسن محمدی

کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی تحلیلگر و هادی سیاسی پیگیر روشنگری و مطالبه گری انقلابی عدم وابستگی به هیچ حزب و جریان سیاسی پیرو ولایت فقیه

همچنین ببینید

“طرحی برای یک رویا” در سومین پژوهش نامه مرکز پژوهش های مجلس

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس، سومین شماره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *