#حادثه طوفان شن باورکنبم خدا با ما است

طوفان شن و شکست آمریکا
خدا همان خداست…

چهل سال پیش روز پنجم اردیبهشت سال ۱۳۵۹
کمتر از دوسال بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی رحمه‌الله تعالی علیه در دورانی که هیچ خبری از سلاح و موشک و قدرت اطلاعاتی و امنیتی امروز را نداشتیم و در این شرایط هنوز انقلاب به پایداری و تثبیت نرسیده بود و گروهای نفوذی،معاند و ضد انقلاب و همسوی با خط فکری مستکبران در داخل کشور به راحتی فعالیت میکردند، نیروی ویژه ایالات متحده آمریکا بنام دلتا با ۸ هواپیما و ۶ بالگرد برای آزادسازی ۵۳ دیپلمات وارد کشور شدند. آمریکایی ها نام آن عملیات‌پیچده را #پنجه_عقاب گذاشتند.
در بازخوانی خاطرات و یادداشت های نیروهای آمریکایی که در مأموریت پنجه عقاب شرکت داشتند به حساسیت،دقت و در نتیجه موفقیت آمیز بودن عملیات آنها به دلیل تمرین بسیار سخت و پیچیده با ماکت سازی خیابانهای تهران و اجرای مانور ایمان داشتند ،این عملیات را شاید بیش از صد بار تکرار کرده بودند .

نتیجه عملیات چه شد چه لشگری لشگر آمریکا را شکست داد و زمینگیر کرد ؟

جیمی کارتر، نزدیک انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تحت فشار افکار عمومی قرار داشت و موفقیت عملیات پنجه عقاب میتوانست برگ برنده پیروزی او باشد. اما پنجه عقاب، گرفتار طوفان شن شد. طبق پیش بینی قبلی خبری از طوفان نبود.
یک هواپیمای سی۱۳۰ و یک بالگرد سی‌اچ-۵۳ به هم خورده و هر دو آتش می‌گیرند که در این حادثه ۸ نفر از نیروهای آمریکایی در آتش سوخته و ۴ بالگرد هم روی زمین باقی گذاشته می‌شوند.
با توجه به فرمایش حضرت امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی آیااین لشگری که در این عملیات آمریکا را شکست داد غیر از لشگر غیبی خداوند متعال است ، که بارها و بار شاهد کمک و امداد لشگر غیبی خداوند در پیروزی انقلاب اسلامی ،تثبیت انقلاب اسلامی،هشت سال دفاع مقدس،پیروزی های متعدد علمی و ورزشی و …بوده ایم ؟

باید باور داشته باشیم که این انقلاب هم با یاری و مدد خداوند متعال صورت گرفته و خدا حواسش به انقلاب است و خودش انقلاب را تا مقصد هدایت و یاوری خواهد کرد انشالله. ماهم باید به این باور برسیم و همت مضاعف داشته باشیم و گوش به فرمان رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای داشته باشیم.

در نتیجه شکست مفتضحانه آمریکا در عملیات پنجه عقاب که در واقع بعد از اخراج آمریکا از ایران و تسخیر سفارت آمریکا بر آمریکا تحمیل شد به اذعان خود آمریکایها تا دیروز که آمریکا در انتخاب سران کشورهای جهان نقش داشته است حالا امروز برای اولین بار رهبری در ایران، دارد در انتخاب رئیس جمهور آمریکا تاثیر گذاری میکند .
لذا با برنامه ریزی که انقلاب اسلامی در آزاد سازی گروگان های آمریکایی داشت کارتر را از رسیدن به ریاست جمهوری آمریکا محروم کرد و فقط چند ثانیه بعد از مراسم تحلیف و خداحافظی کارتر از کاخ سفید . ایران گروگان های آمریکایی را آزاد کرد و تحقیری بزرگ بر شیطان بزرگ آمریکا تحمیل کرد و مقدمات شکست آمریکا پایه ریزی کرد.

حالا امروز، چهل سال از آن ماجرا میگذرد و ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکادنبال ضربه زدن به ایران از هر رهگذری است.
🔹آمریکا همان آمریکاست؛
درست است عده ای در داخل هنوز به دشمن امیدوارند اما ایران آن ایران دست بسته سال ۵۹ نیست. خدای ما همان خدای طوفان شن است. ” ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم”

بمباران موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه آمریکایی عین الاسد در سال گذشته ،توقیف کشی ساقط کردن پهبادهای فوق پیشرفته و امروز هم تسخیر فضا با ماهواره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نشان داد که دست یاری خداوند و ارتش خداوند یاری گرا کسانی است که به جای کدخدا به خداوند متعال توجه و اعتقاد دارند و مرحله به مرحله آمریکا را دارند هم به میکنم و هم تحقیر و هم اینکه از منطقه خارج می‌کنند ،

باور کنیم که خدا با ماست
باور کنیم که دست عنایت خداوند با ماست و در زمانهایی که ما از همه چیز بی خبر بوده ایم خداوند بیدار بوده است.

#حسن محمدی تحلیلگر و هادی سیاسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *