بوریس جانسون کجایی؟

بوریس جانسون کجاست؟

بوریس جانسون نخست وزیر کشور توسعه یافته غربی بههمراه بهداشت و ولیعهد و تعداد زیادی از مقامات و بزرگانش به ویروس کرونا مبتلا شده اند.
کشوری که ادعای توسعه یافتگی و قدرت دارد نتوانسته از مقاماتش در برابر ویروس ‌کرونا حفاظت کند چگونه میتواند شهروندان خودش را از این بلا حفاظت کند .
آیا رسانه های غربی و رسانه های غربگرای داخلی ، وضعیت انگلیس را نمی‌بینند و یا
نمی خواهند ببینند که کشور آمال و آرزوهایشان به چه درد و گرفتاری مبتلا شده است و مثل آهو در گل مانده است.
رسانه های که در روز های که ایران دچار این ویروس شده بود تمام قدرت خود را در تخریب قدرت و توانایی ایران بکار بردند و با هر نوع دروغی در صدد تخریب وجهه ایران بودند.
همان رسانه ها الان کجا مخفی شده اند تا ایران عزیز را با کشور انگلیس مقایسه کنند و به جهان نشان دهند که پزشکان و پرستاران فداکارش به همراه بسیجیان و سپاهیان عزتمندش چه افتخاری برای ایران عزیز آفریدند .
چرا نیستند تا خبر موفقیت دانشجویان و شرکت های دانش بنیان ایرانی را در ساخت دقیقترین دستگاههای تشخیص کرونا در جهان را به جهانیان نشان دهند .
چرا نیستند تا ببینند مساجد و هیتها تبدیل شده به کارگاه جهادگران برای تولید ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده و…
چرا نیستند رسانه های غربگرا تا شجاعت و گذشت روحانیونی که بصورت جهادی در بیمارستانها فعالیت میکنند را به جهان مخابره کنند .
تمام دنیا دید و میداند که ایران در گیر و دار سخت ترین تحریمها چگونه با این ویروس مبارزه کرد و سربلند از این مبارزه است ولی شرم بر آنهایی که ایران را تحریم کردند و شرم بر آنهایی که در این تحریمها سهیم بودند.
ایران توانست در شرایط سخت تحریمی بهترین عملکرد را در مبارزه با ویروس کرونا در مقایسه با کشورهای اروپایی از خود نشان دهد.
انشاالله به یاری خداوند این روزها هم خواهد گذشت و نظم جهانی به هم خواهد ریخت و باهمت جوانان ایرانی ایران هم سهم بسزایی در نظم جدید جهانی خواهد داشت و از بازیگران اصلی آن خواهد بود در کنار کشورهای موفقی مثل چین و روسیه .
رسوایی آمریکا و فرانسه هم را هم به انگلیس اضافه کنید .

#حسن محمدی تحلیلگر و هادی سیاسی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *